Суди, Одеська область
Ананьївський районний суд Одеської області (3)
Апеляційний суд Одеської області (30)
- Артеменко Ігор Анатолійович
- Вадовська Людмила Миколаївна
- Ващенко Людмила Георгіївна
- Гірняк Любов Анатоліївна
- Грідіна Наталія Вікторівна
- Громік Руслан Дмитрович
- Джулай Олександр Борисович
- Драгомерецький Микола Миколайович
- Дрішлюк Андрій Ігорович
- Журавльов Олександр Геннадійович
- Заїкін Анатолій Павлович
- Кадегроб Альбіна Іванівна
- Калараш Андрій Андрійович
- Князюк Олександр Васильович
- Колесніков Григорій Яковлевич
- Комлева Олена Сергіївна
- Кононенко Наталія Аркадіївна
- Копіца Олег Володимирович
- Котелевський Руслан Іванович
- Кравець Юліан Іванович
- Мандрик Віталій Олександрович
- Погорєлова Світлана Олегівна
- Потанін Олександр Олександрович
- Прібилов Вадим Михайлович
- Сегеда Сергій Миколайович
- Сєвєрова Єлєна Станіславівна
- Таварткіладзе Олександр Мезенович
- Толкаченко Олександр Олександрович
- Цюра Таїсія Василівна
- Черевко Павло Миколайович
Арцизький районний суд Одеської області (4)
Балтський районний суд Одеської області (4)
Березівський районний суд Одеської області (3)
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області (9)
Біляївський районний суд Одеської області (6)
Болградський районний суд Одеської області (3)
Великомихайлівський районний суд Одеської області (2)
Господарський суд Одеської області (28)
- Антощук Світлана Іванівна
- Бездоля Дмитро Олександрович
- Бездоля Юлія Сергіївна
- Волков Роман Володимирович
- Грабован Лілія Іванівна
- Гут Сергій Федорович
- Д'яченко Тетяна Геннадіївна
- Демешин Олександр Анатолійович
- Желєзна Світлана Петрівна
- Зайцев Юрій Олексійович
- Лепеха Геннадій Анатолійович
- Літвінов Сергій Володимирович
- Лічман Леонід Васильович
- Малярчук Ірина Анатоліївна
- Мостепаненко Юлія Іванівна
- Найфлейш Володимир Давидович
- Невінгловська Юлія Михайлівна
- Оборотова Олександра Юріївна
- Петренко Наталія Дмитрівна
- Петров Володимир Степанович
- Погребна Катерина Федорівна
- Ровинський Олександр Юрійович
- Рога Наталія Василівна
- Смелянець Ганна Євгенівна
- Степанова Людмила Валеріївна
- Цісельський Олег Володимирович
- Шаратов Юрій Анатолійович
- Щавинська Юлія Михайлівна
Іванівський районний суд Одеської області (3)
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області (12)
Іллічівський міський суд Одеської області (5)
Київський районний суд міста Одеси (23)
- Бескровний Ян Володимирович
- Борщов Ігор Олексійович
- Васильків Олена Василівна
- Войтов Геннадій Васильович
- Галій Степан Петрович
- Гниличенко Марина Віталіївна
- Іванчук Вадим Миколайович
- Калашнікова Ольга Іванівна
- Калініченко Любов Василівна
- Коваленко Олена Борисівна
- Куриленко Оксана Михайлівна
- Літвінова Ірина Анатоліївна
- Луняченко Валеріан Олександрович
- Маломуж Алла Ігорівна
- Огренич Ірина Василівна
- Петренко Володимир Сергійович
- Прохоров Павло Анатолійович
- Пучкова Ірина Миколаївна
- Салтан Людмила Володимирівна
- Тонконоженко Микола Миколайович
- Федулеєва Юлія Олександрівна
- Чаплицький Віктор Володимирович
- Чванкін Сергій Анатолійович
Кілійський районний суд Одеської області (3)
Кодимський районний суд Одеської області (1)
Комінтернівський районний суд Одеської області (6)
Котовський міськрайонний суд Одеської області (4)
Красноокнянський районний суд Одеської області (2)
Любашівський районний суд Одеської області (3)
Малиновський районний суд міста Одеси (28)
- Бобуйок Ігор Анатолійович
- Буран Олексій Миколайович
- Гарський Олександр Вячеславович
- Гранін Віталій Львович
- Гуревський Володимир Климентійович
- Іщенко Олександр Васильович
- Коблова Ольга Дмитрівна
- Корой Віктор Дмитрович
- Крижановський Олег Валентинович
- Кузьменко Наталія Леонідівна
- Леонов Олександр Степанович
- Лічман Леонід Григорович
- Мазун Ірина Анатоліївна
- Маркарова Світлана Вікторівна
- Мирончук Ніна Василівна
- Михайлюк Олег Анатолійович
- Морозова Ірина Василівна
- Мурзенко Максим Володимирович
- Непорада Олег Миколайович
- Передерко Дмитро Петрович
- Плавич Ігор Володимирович
- Поліщук Ірина Олександрівна
- Роїк Дмитро Ярославович
- Сегеда Олена Михайлівна
- Старіков Олексій Олександрович
- Тополева Юлія Володимирівна
- Целух Анатолій Петрович
- Черевко Сергій Павлович
Миколаївський районний суд Одеської області (2)
Овідіопольський районний суд Одеської області (6)
Одеський апеляційний адміністративний суд (8)
Одеський апеляційний господарський суд (2)
Одеський окружний адміністративний суд (30)
- Андрухів Вадим Васильович
- Аракелян Марія Мінасівна
- Балан Ярослава Володимирівна
- Бжассо Наталя Володимирівна
- Білостоцький Олег Вікторович
- Бойко Оксана Ярославівна
- Бутенко Андрій Володимирович
- Вовченко Оксана Андріївна
- Глуханчук Олег Васильович
- Гусев Олександр Геннадійович
- Єфіменко Костянтин Сергійович
- Завальнюк Ігор Вікторович
- Іванов Едуард Анатолійович
- Катаєва Елла Валеріївна
- Корой Світлана Миколаївна
- Кравченко Михайло Миколайович
- Левчук Олена Анатоліївна
- Марин Петро Петрович
- Потоцька Нінель Володимирівна
- Радчук Анатолій Анатолійович
- Самойлюк Ганна Павлівна
- Свида Леонід Іванович
- Соколенко Олена Миколаївна
- Стефанов Сергій Олександрович
- Танцюра Катерина Олексіївна
- Тарасишина Оксана Миколаївна
- Токмілова Любов Миколаївна
- Харченко Юлія Володимирівна
- Цховребова Маргарита Георгіївна
- Юхтенко Людмила Романівна
П'ятий апеляційний адміністративний суд (21)
- Бітов Андрій Іванович
- Бойко Андрій Володимирович
- Вербицька Ніна Володимирівна
- Градовський Юрій Михайлович
- Джабурія Олександр Валентинович
- Димерлій Олександр Олександрович
- Єщенко Олександр Володимирович
- Коваль Марат Петрович
- Кравченко Костянтин Володимирович
- Крусян Андрій Володимирович
- Лук'янчук Ольга Вікторівна
- Осіпов Юрій Володимирович
- Потапчук Вячеслав Олександрович
- Семенюк Геннадій Васильович
- Стас Любов Василівна
- Ступакова Інна Гаврилівна
- Турецька Ірина Олександрівна
- Шевчук Ольга Анатоліївна
- Шеметенко Людмила Петрівна
- Шляхтицький Олександр Ілліч
- Яковлєв Олександр Володимирович
Південно-західний апеляційний господарський суд (15)
- Аленін Олександр Юрійович
- Бєляновський Володимир Віталійович
- Богатир Костянтин Вікторович
- Богацька Наталія Станіславівна
- Будішевська Людмила Олексіївна
- Колоколов Сергій Ігоревич
- Лавриненко Любов Валеріївна
- Мишкіна Марина Альбертівна
- Поліщук Людмила Володимирівна
- Принцевська Наталія Миколаївна
- Разюк Галина Павлівна
- Савицький Яків Федорович
- Таран Світлана Валеріївна
- Філінюк Іван Георгійович
- Ярош Алла Іванівна
Приморський районний суд міста Одеси (22)
- Абухін Руслан Дмитрович
- Бойчук Андрій Юрійович
- Бондар Вячеслав Якович
- Гаєва Людмила Вадимівна
- Дерус Анатолій Володимирович
- Домусчі Людмила Василівна
- Донцов Денис Юрійович
- Єршова Лариса Сергіївна
- Загороднюк Володимир Іванович
- Іванов Віктор Васильович
- Івченко Віталій Борисович
- Кічмаренко Сергій Миколайович
- Коваленко Вадим Миколайович
- Літвінова Вікторія Володимирівна
- Науменко Андрій Володимирович
- Осіік Дмитро Валерійович
- Попревич Віктор Михайлович
- Свячена Юлія Борисівна
- Суворова Оксана Василівна
- Тарасов Андрій Володимирович
- Чернявська Лариса Миколаївна
- Шенцева Ольга Петрівна
Ренійський районний суд Одеської області (4)
Роздільнянський районний суд Одеської області (6)
Савранський районний суд Одеської області (2)
Саратський районний суд Одеської області (1)
Суворовський районний суд міста Одеси (18)
- Аліна (Галій) Сніжанна Степанівна
- Бабаков Віталій Павлович
- Боднар Сергій Миколайович
- Бузовський Віталій Володимирович
- Виноградова Наталія Вікторівна
- Деркачов Олександр Вячеславович
- Дяченко Віктор Григорович
- Кисельов Вадим Костянтинович
- Лупенко Андрій Валерійович
- Малиновський Олександр Миколайович
- Мурманова Інна Миколаївна
- Позняк Віктор Степанович
- Середа Інна Володимирівна
- Сувертак Інна Володимирівна
- Шепітко Іван Григорович
- Шкорупеєв Дмитро Анатолійович
- Шкуренков Микола Васильович
- Шурупов В'ячеслав Вікторович
Тарутинський районний суд Одеської області (3)
Татарбунарський районний суд Одеської області (2)
Теплодарський міський суд Одеської області (1)
Фрунзівський районний суд Одеської області (3)
Ширяївський районний суд Одеської області (2)
Южний міський суд Одеської області (2)